Strona główna » Aktualności » Aktualność
  • drukuj

Bloomsbury – testowy dostęp do kolekcji Applied Visual Arts, Design, Architecture

Biblioteka informuje o dostępie testowym do trzech kolekcji wydawnictwa Bloomsbury. Są to kolekcje obejmujące nie tylko książki w wersji elektronicznej, ale również materiały wizualne, które mogą stać się inspiracją dla Państwa pracy.

Bloomsbury Applied Visual Arts oferuje ponad 170 bogato ilustrowanych książek z szerokiego zakresu sztuk wizualnych, w tym materiały praktyczne i dydaktyczne z podziałem na poziom zawansowania.

Bloomsbury Design Library to ponad 100 książek (w tym publikacje referencyjne np. Bloomsbury Encyclopedia of Design), biblioteka materiałów graficznych (m.in. ponad 3400 zdjęć obiektów muzealnych), archiwum wystaw i materiały dla dydaktyków.

Bloomsbury Architecture Library to przede wszystkim bogata historia architektury na bazie uaktualnionej wersji Sir Banister Fletcher's Global History of Architecture. Dodatkowo zawiera 42 książki elektroniczne w tym The Handbook of Interior Architecture and Design. Zawarta w bazie wirtualna mapa pozwala łatwiej wyszukiwać obiekty architektoniczne.

Uwaga: Podczas korzystania z bazy należy wyłączyć wtyczki blokujące reklamy
jak np. AdBlock, uBlock.

Dostęp jest możliwy również z komputerów domowych poprzez system HAN.

Czas trwania testu: 10.04.-31.05.2020 r.

Więcej informacji: http://library.put.poznan.pl/pl/2_04