• drukuj

E-czasopismo PWN Nauka

Wydawnictwo Naukowe PWN wydało nowy numer e-czasopisma PWN Nauka, które powstało z myślą o naukowcach, dydaktykach i doktorantach. Tematem wiodącym polecanego numeru jest Otwarta Nauka (Open Science) oraz zmiany w szkolnictwie wyższym po pierwszym semestrze pracy zdalnej, w tym także wybory rektorskie, korekty listy czasopism punktowanych, przyszłe wyzwania KRASP. Ponadto w czasopiśmie mowa m.in. o kształceniu studentów medycyny oraz o złożonej obecnie sytuacji uczestników projektu Erasmus+.

E-czasopismo dostępne jest na stronie https://nauka.pwn.pl/ - po dokonaniu bezpłatnej subskrypcji kolejne numery będą przesyłane na wskazany adres e-mail.

WN PWN zapewnia, że śledzi najważniejsze zmiany w nauce i szkolnictwie wyższym, a fakt ten znajdzie swoje odzwierciedlenie w rekomendowanym czasopiśmie. Ponadto deklaruje chęć wsparcia naukowców i dydaktyków, za pomocą różnych narzędzi, w tym:

  • akcja Legalna nauka – na stronie ksiegarnia.pwn.pl/legalna-nauka pojawią się artykuły specjalistów na temat legalnego korzystania z materiałów edukacyjnych;
  • szeroka oferta książek elektronicznych, w tym za pośrednictwem ulepszonej platformy libra.ibuk.pl;
  • szkolenia on-line z użytkowania IBUKA Libry;
  • usługa Publikuj z nami, która polega na profesjonalnym wsparciu procesu wydawania publikacji naukowych (publikujznami.pwn.pl).
Zdjecie: